• Nergens vindt u een betere deal!
  • 14 Dagen retour garantie
  • Webwinkelkeur - Veilig en Betrouwbaar

Dans Magazine abonnement

Dans Magazine abonnement verschijnt 6x per jaar

Kies je aanbieding voor Dans Magazine abonnement

Kies de abonnementsvorm
Hoe wil je lezen?
Dans Magazine abonnement 11.95 voor 3 nummers

€3,98 per nr.

Van 23.97 50% korting

Stopt automatisch

Bekijk deze aanbieding voor Dans Magazine abonnement (opent in een nieuw venster)

Je rondt je bestelling af op de website van de aanbieder.

  • Altijd het voordeligste abonnement
  • Groot aanbod kranten, tijdschriften en TV-gidsen
  • WebwinkelKeur
Voorpagina van Dans Magazine abonnement

Meer over deze titel

Over Dans Magazine abonnement

Dans Magazine : wat staat erin?

Dans Magazine is een magazine over gezondheid, vitaliteit en mentaal welzijn met onderbouwde tips en persoonlijke verhalen.

  • Evidence‑based adviezen over bewegen, voeding en herstel.
  • Interviews met experts en ervaringsverhalen die motiveren.
  • Praktische schema’s en checklists om doelen haalbaar te maken.

Verschijnt regelmatig, zodat je altijd up‑to‑date blijft. Leuk om cadeau te doen aan iemand met dezelfde interesses.

Ontvang passende aanbiedingen

Ontvang passende aanbiedingen